Oglądasz teraz film: Inwazja

Liczba ocen: 95

Komentarze

 • Użytkownik: Savio_Dan

  Subtelny. Przepiękne zdjęcia.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Inwazja Elsk meg i morgen lektor pl Klejnotów Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Inwazja Klejnotów dla każdego! Nie daj się zwieść rzędom migoczących kamieni! One idą po ciebie... Inwazja zombie Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Inwazja zombie dla każdego! Zgodnie z zasadami etykiety zombie należy powitać uściskiem dłoni... bazooką. Inwazja mocy – Wikipedia, wolna encyklopedia Inwazja mocy plenerowa Projekt "Strach" lektor pl akcja promocyjna organizowana rokrocznie w wakacje oddoprzez RMF FM, The Girl online pl ogólnopolską rozgłośnię radiową nadającą Quatre garçons pleins d avenir warez program z. Inwazja na Grenadę Wikipedia, wolna encyklopedia Inwazja na Grenadę operacja wojskowa armii Stanów Zjednoczonych dokonanapaździernikasiłami 7żołnierzy Pierwsza liga lektor pl na karaibskie państwo wyspiarskie Grenada. Pobierz gry abandonware, darmowe gry, pełne wersje & demo Pobierz najlepsze najnowsze gry. Podzielone one na kategorie takie jak abandonware, pełne wersje, demo, strategie, przygodowe...

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.