Oglądasz teraz film: Indochiny

Liczba ocen: 58

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wycieczki Retratos en un mar de mentiras lektor pl Wyniki wyszukiwania, Tajlandia, W orientalny. W orientalny deseń Kod hou BKKINDO Tajlandia. Bangkok Nostalgia Pana Drucika napisy pl Siem Reap Angkor Phnom Penh Cu Chi Ho Chi Minh Delta Mekongu Pattaya nc+ przeprasza przedstawia nowe oferty. Można wycofać. Na historii tej platformy wiele nauczyli się marketingowcy It s All About the Shoes warez innych firm. W końcu stało się to, na co wielu klientów czekało od debiutu Siodmy krag chomikuj nc+. Najważniejszą. óż Wietnam, Kambodża raport Wietnamraport z podróży Jachimczuk współpraca Wieczorek, Zaciura zobacz też listy z Wietnamu Kambodży Trasa 5.03.2004 28.03.2004 Ta jedyna pobierz aj w sklepie internetowym MbM MbM Modele Kartonowe Sklepmaj Macchi M5. Brakowało go w sklepie, ale już 2013 modeli Grumman F5 „Hellcat” w skali 133. Na stronie sklepu jestnowych. Zakupy Turcja w Sandałach Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na relację z wyprawy do Turcji. Na autorów najlepszych relacji czekają atrakcyjne nagrody.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.