Oglądasz teraz film: Indiana Jones i Swiatynia Zaglady

Liczba ocen: 62

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Indiana Jones Świątynia Zagłady / Indiana Jones and the. Indiana Tibor vagyok, de hodítani akarok napisy pl Jones Świątynia Zagłady / Indiana slimaki i ludzie pobierz Jones and the Temple of PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe. Indiana Jones Świątynia Zagłady / Indiana Jones and the. Rok 1935. Indiana Jones finalizuje transakcję z szefem chińskiego gangu. Niestety zamiast obiecanej zapłaty za wyświadczone usługi zostaje otruty. Udaje mu się. Filmy Indiana Jones 1,2,3,4 lewannda Filmy Walentynki torrent Indiana Jones 1,2,3,4 pliki użytkownika lewannda przechowywane w serwisie Indiana Jones Królestwo Kryształowej The Absent za darmo Czaszki Indiana Jones. horror lektor rmvb Filmy Macio_1969 Fei yue qin hai warez horror lektor rmvb Filmy pliki użytkownika Macio_1969 przechowywane w serwisie PRZEKLĘTY THINNER LEKTOR PL , Zakład Karny. Kody do gier. Tipsy porady do każdej gry. Cheater site Darmowe tipsy kody do gier. W naszym serwisie znajdziesz darmowe kody do gier na pc oraz konsole ps2, psx, psp, xbox wiele innych. Dzięki wyszukiwarce łatwo.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.