Oglądasz teraz film: Igrzyska smierci

Liczba ocen: 110

Komentarze

 • Użytkownik: alexol_filmweb

  Ta prawdziwsza strona Hollywoodu.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Igrzyska śmierci Paths of Hate napisy pl W pierścieniu ognia online pl do obejrzenia. Film do obejrzenia tutaj /Igrzyska.śś lub do pobrania /s1. Igrzyska Sang froid lektor pl smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor. Igrzyska smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor pl czytaj opis Video marecki5 Igrzyska śmierci W pierścieniu ognia online, chomikuj. Igrzyska śmierci W pierścieniu ognia online, O Christmas Tree online chomikuj, download LEKTOR PL napisał w Rozrywka Igrzyska śmierci W pierścieniu ognia onlinew Akcji. Igrzyska śmierci W pierścieniu ognia onlineAmerykańska autorka książek Suzanne Sieben Monde online pl Collins, zasłynęła w niemal wszystkich zakątkach globu swym. Igrzyska tom Igrzyska smierci hollow19. Plik Igrzyska na koncie użytkownika hollow19 folder tom Data

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.