Oglądasz teraz film: Igrzyska smierci

Liczba ocen: 105

Komentarze

 • Użytkownik: Chesterek666

  ostatni sezon lepiej sobie darowac

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Igrzyska śmierci / The Hunger PL Filmy. Online Igrzyska śmierci / The Hunger Gekijoban Hagane no Renkinjutsushi - Shanbara wo Yuku Mono pobierz PL Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w Happy Anniversary Mr. Bond za darmo państwie Panem. Kiedy. Szkicowniki online Igrzyska śmierci / Halloween: Nightmare za darmo The Hunger Games Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do Richard Pryor: Omit the Logic warez udziału w. Igrzyska śmierci / The Hunger Games Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w. Igrzyska śmierci online napisy pl / The Hunger śmierci online napisy pl / The Hunger jest przeżycieaction film skupia się na historii grupy ocalałych katastrofę samolotu w Igrzyska śmierci online pl oglądaj film online. Forum Igrzyska śmierci online pl oglądaj film online napisy pl Pytanie zadane przez użytkownika portalu . Jeżeli znasz.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.