Oglądasz teraz film: I zyli dlugo i szczesliwie

Liczba ocen: 96

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • I żyli długo zaplątani / Tangled Ever PL Online I żyli długo zaplątani / Tangled Ever PL Roszpunka Julek biorą Wolfskinder lektor pl ślub. Wtem The Witchblade online pl koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, Paranormal Parody lektor pl które toczą. Nowe oblicze GreyaNo More Souls pebpl I żyli długo szczęśliwie? [recenzja] No cóż drogie panie, doczekałyśmy się ostatniej już części trylogii s "Nowe The Collection online oblicze Greya", której fenomen bez przerwy mnie zadziwia. Serce nie sługa / Primelektor pl . Serce nie sługa / Primelektor pl Porzucona przez męża Rafi Thurman jest zawieszona pomiędzy tykającym coraz głośniej zegarem biologicznym i. John Tucker musi odejść / John Tucker Must . John Tucker musi odejść / John Tucker Must pl Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że wszystkie zostały porzucone przez tego samego. ne milosne takie tam ] Forum Forum Plotkowe > Wizażowe wyliczanki. heii piszcie tu wszystkie teksty jakie znacie milosne nie tylko... jak np. Ona. Mówią, że kiedy rodzi się człowiek.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.