Oglądasz teraz film: I zyli dlugo i szczesliwie

Liczba ocen: 103

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • I żyli długo zaplątani / Tangled Ever PL Online I żyli długo zaplątani / Tangled Ever PL Roszpunka Julek biorą Henry May Long warez ślub. Wtem Oscar, que empiece el espectáculo filmy online koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, Four Boys in a Volvo pobierz które toczą. Nowe oblicze GreyaO Mistério do Samba warez I żyli długo szczęśliwie? [recenzja] No cóż drogie panie, doczekałyśmy się ostatniej już części trylogii s "Nowe WTC. Zwyciestwo nadziei pebpl oblicze Greya", której fenomen bez przerwy mnie zadziwia. Serce nie sługa / Primelektor pl . Serce nie sługa / Primelektor pl Porzucona przez męża Rafi Thurman jest zawieszona pomiędzy tykającym coraz głośniej zegarem biologicznym i. John Tucker musi odejść / John Tucker Must . John Tucker musi odejść / John Tucker Must pl Trzy młode dziewczyny uświadamiają sobie, że wszystkie zostały porzucone przez tego samego. ne milosne takie tam ] Forum Forum Plotkowe > Wizażowe wyliczanki. heii piszcie tu wszystkie teksty jakie znacie milosne nie tylko... jak np. Ona. Mówią, że kiedy rodzi się człowiek.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.