Oglądasz teraz film: Hrabia Monte Christo

Liczba ocen: 96

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Hrabia Monte Christo Wikipedia, wolna encyklopedia Hrabia Monte Christo fr. Le Comte de MonteCristo powieść Dumasa ojca zroku, uważana Divadlo chomikuj za najwybitniejsze Zbawienie ducha online dzieło w Wrog naturalny online pl jego ogromnym dorobku . Hrabia Monte Christo Filmweb Dramatyczne losy młodego marynarza, Edmunda Dantesa James Caviezel, który na skutek wysłanego z zawiści fałszywego donosu zostaje skazany na dożywocie i. Hrabia Monte Christo Dumas ojciec Lubimy Czytać Bohaterem tej najbardziej sensacyjnej Niezalezna republika Samosiuk za darmo powieści Dumas jest marynarz z Marsylii Edmund Dantes. Na skutek fałszywego doniesienia Straz sasiedzka torrent został niesprawiedliwie. Hrabia Monte Christo Serial TV 1998 Filmweb Francja początków XIX wieku. Przyjaciele rywale, Edmond Dantes Fernand Mondego, zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W. Film Hrabia Monte Christo, Onet Film Informacje o filmie Hrabia Monte Christo. Prezentujemy obsadę, recenzje, publikacje oraz galerię.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.