Oglądasz teraz film: Hrabia Monte Christo

Liczba ocen: 90

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Hrabia Monte Christo Wikipedia, wolna encyklopedia Hrabia Monte Christo fr. Le Comte de MonteCristo powieść Dumasa ojca zroku, uważana May I Be Frank warez za najwybitniejsze Oczy Julii online pl dzieło w The Trial napisy pl jego ogromnym dorobku . Hrabia Monte Christo Filmweb Dramatyczne losy młodego marynarza, Edmunda Dantesa James Caviezel, który na skutek wysłanego z zawiści fałszywego donosu zostaje skazany na dożywocie i. Hrabia Monte Christo Dumas ojciec Lubimy Czytać Bohaterem tej najbardziej sensacyjnej Tales of Mere Existence online pl powieści Dumas jest marynarz z Marsylii Edmund Dantes. Na skutek fałszywego doniesienia This Space Between Us napisy pl został niesprawiedliwie. Hrabia Monte Christo Serial TV 1998 Filmweb Francja początków XIX wieku. Przyjaciele rywale, Edmond Dantes Fernand Mondego, zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W. Film Hrabia Monte Christo, Onet Film Informacje o filmie Hrabia Monte Christo. Prezentujemy obsadę, recenzje, publikacje oraz galerię.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.