Oglądasz teraz film: Hot Shots 2

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Hot Shots Filmy Online Druga część przezabawnej komedii. Tym razem Topper Harkley wyrusza do Iraku, gdzie Saddam więzi amerykańskich żołnierzy jednego cennego naukowca. W "Hot Shots... Film Grey Wolves: U-Boats 1943-1945 torrent Hot ShotsHot Shots! Part Deux[PL] online Gwalt na wojnie warez Filmy na tej stronie obejrzysz Stryker online w wersji online. Filmy można podzielić na wersje z lektorem, Lubie mowic z Toba za darmo z dubbingiem, z napisami, filmy po polsku. Znajdziesz tutaj straszne. Film Hot Shots!Lektor PL Filmy Online Michael Jackson - Legenda za darmo Tropper Harley Charlie Sheen żyje w buddyjskiej świątyni, jego dawny, niekompetentny dowódca jest teraz w Białym Domu, a gdzieś na środkowym Wschodzie grupa a... Hot Shots/ Hot Shots! Part DeuxDVDRip lektor pl. Hot Shots/ Hot Shots! Part DeuxDVDRip lektor pl Druga część przezabawnej komedii. Tym razem Topper Harkley wyrusza do Iraku, gdzie Saddam więzi. Filmy online za darmo Jeśli szukasz portalu, na którym znajdziesz wszystkie filmy online za darmo, to doskonale trafiłeś. Tylko tutaj możesz obejrzeć wszystkie filmy seriale online.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.