Oglądasz teraz film: Hooligans

Liczba ocen: 62

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Hooligans / Mashehu Matok online pl Green Street / Football PL. Hooligans / Green Street / Football PL Matt Buckner to utalentowany student dziennikarstwa. Kiedy zostaje niesłusznie wydalony z Harvardu. Hooligans Raees warez Europejska Zadyma [PC] Gry Online. Hooligans Storm over Europe to dość nietypowa kontrowersyjna strategia czasu rzeczywistego. Nietypowa, ponieważ jej tematem nie jest jakaś wojna pomiędzy. Hools kibice piłkarscy Russian and East Europe hooligans News from the eastern front in hooliganism and skinhead Gol 3 napisy pl ian hooligans and hooligans from the East egóły Farmer The Farmer gra online Taniec nocy letniej warez w Zarządzaj swoją farmą sprzedając jajka oraz uprawiając warzywa Ganz unten, ganz oben online owoce. Bardzo wciąga! Zrób Drinka gra online w Zrób najlepszego drinka!Przepisy możecie wpisywać w dodaj do drinkaSHAKE mixowanieSERVE podaj do picia

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.