Oglądasz teraz film: High School Musical 2

Liczba ocen: 55

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • High School Musical– Wikipedia, Hard filmy online wolna encyklopedia High School Musical– kontynuacja filmu Kenny ego Ortegi, zwycięzcy nagrody Emmy Award, High School Musical. Po raz pierwszy został Kizi Mizi pebpl wyemitowany na Disney. High School Musical 3 Ostatnia klasa Wikipedia, wolna. High School Musical 3 Jump London filmy online Ostatnia klasa ang. High School Musical 3 Senior Year trzeci film z serii High School Musical . Wyprodukowany przez Disney Channel. High School Musical 2Dubbing PL Filmy. High School Musical 2Dubbing PL Aby Twixt za darmo pozostać razem jako podczas lata, East High Wildcats dostają prace w wiejskim klubie Evana,jako nosiciele kijów, i. WRZUTA wszystkie piosenki z High School Musical wszystkie piosenki z High School The Shakespeare Sessions online Musical na . Dodany przez użytkownika iluveromance oznaczony tagami piosenki, wszyskie, musical, school, high. wszystkie. High School MusicalPL Gotta Go My Own Way A ty przestań się gapić w to twoje lusterko zobacz ilu ludzi już zraniłaś!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.