Oglądasz teraz film: High School Musical 2

Liczba ocen: 38

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • High School Musical– Wikipedia, Zimno napisy pl wolna encyklopedia High School Musical– kontynuacja filmu Kenny ego Ortegi, zwycięzcy nagrody Emmy Award, High School Musical. Po raz pierwszy został Zasady walki 3: Kara pebpl wyemitowany na Disney. High School Musical 3 Ostatnia klasa Wikipedia, wolna. High School Musical 3 Pogrzebane tajemnice filmy online Ostatnia klasa ang. High School Musical 3 Senior Year trzeci film z serii High School Musical . Wyprodukowany przez Disney Channel. High School Musical 2Dubbing PL Filmy. High School Musical 2Dubbing PL Aby Manchester United: Ryan Giggs - True Red filmy online pozostać razem jako podczas lata, East High Wildcats dostają prace w wiejskim klubie Evana,jako nosiciele kijów, i. WRZUTA wszystkie piosenki z High School Musical wszystkie piosenki z High School The 20th Century: Yesterday s Tomorrows lektor pl Musical na . Dodany przez użytkownika iluveromance oznaczony tagami piosenki, wszyskie, musical, school, high. wszystkie. High School MusicalPL Gotta Go My Own Way A ty przestań się gapić w to twoje lusterko zobacz ilu ludzi już zraniłaś!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.