Oglądasz teraz film: Harold i Kumar uciekaja z Guantanamo

Liczba ocen: 66

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Harold Kumar uciekają z Guantanamo Filmweb Harold Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na. Film Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo online Harold Pojktanten filmy online I Kumar Uciekają Lecciones Privadas filmy online Z Guantanamo.. by odnaleźć tam ukochaną jednego z nich. W samolocie zostają wzięci za terrorystów trafiają do więzienia w. LEKTOR Harold The Hangman lektor pl & Kumar Gonic Kroliczka pebpl Ucieczka z Guantanamo Bay*DVBRip. Harold Kumar Uciekają z Guantanamo / Harold & Koncert na 50 serc Kumar Escape from Guantanamo Bay... /. Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar. Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar. by odnaleźć tam ukochaną jednego z nich. W samolocie zostają wzięci za terrorystów trafiają do. Harold I Kumar Uciekają Z GuantanamoLEKTOR PL Online. Para przyjaciół wybiera się w podróż do Amsterdamu, by odnaleźć tam ukochaną jednego z nich. W samolocie zostają wzięci za terrorystów trafiają do.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.