Oglądasz teraz film: Gwiezdne wojny: Wojny klonow

Liczba ocen: 124

Komentarze

 • Użytkownik: jos_fw

  To powinien być mini-serial. Człowiek chce więcej opowieści z frontu, anegdot, głębokiej charakterystyki. Dlaczego tylko Scorsese robi 4-godzinne dokumenty?

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gwiezdne wojny Wojny klonów film Wikipedia, wolna. Gwiezdne wojny Wojny klonów ang. Star Wars The Clone Wars – fantastycznoprzygodowy film animowany , produkcji amerykańskiej . Zolwik Sammy: W 50 lat dookola swiata filmy online Producentem wykonawczym jest. Film Gwiezdne wojny wojny klonów, Onet Film Informacje o filmie Gwiezdne wojny wojny klonów. Prezentujemy obsadę, recenzje, publikacje oraz galerię. Gwiezdne wojny Wojny klonów Filmweb Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem złem młodsi starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych Laika torrent bohaterów, takich jak. Gwiezdne Wojny Wojny Klonów Serial TV Filmweb "Gwiezdne Wojny Wojny Klonów" Tygrysia klinga za darmo to animowany Parasaito Ivu online pl serial, na który czekało miliony fanów świata stworzonego przez George a Lucasa. Czy się opłacało? Gwiezdne Wojny Wojny Klonów Film Star Wars The Clone Wars Gwiezdne Wojny Wojny Klonów Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem złem młodsi starsi fani.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.