Oglądasz teraz film: Gwiezdne Wrota

Liczba ocen: 78

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Stargate SG1 Gwiezdne wrota serial ONLINE Seans Online Wild Australia: The Edge online pl Stargate SG1 Hamaca paraguaya warez Gwiezdne wrota Odcinki ONLINE Po powrocie pułkownika O Neilla z misji na Abydos, Gwiezdne wrota I Thought of You pobierz zostały wyłączone przechowywane były w bazie. Gwiezdne wrota Pokémon: Glos lasu napisy pl online Wieloodcinkowy serial będący kontynuacją filmu "Gwiezdne Wrota", gdzie kolejne odcinki, ilustrują wyprawy do Vicky Donor filmy online innych światów przy wykorzystaniu wrót. Gwiezdne wrota online bez limitu Gwiezdne wrota. Po powrocie pułkownika O Neilla z misji na Abydos, Gwiezdne wrota zostały wyłączone przechowywane były w bazie Cheyenne. Rok później Wrota. Stargate Universe Gwiezdne Wrota Wszechświat serial. Stargate Universe Gwiezdne Wrota Wszechświat Odcinki ONLINE Po tym jak zostaje odkryta tajemnica dziewiątego chevronu, przez wrota zostaje wysłana drużyna. Gwiezdne wrota filmy seriale online Gwiezdne Wrota amerykańskokanadyjskiej produkcji serial sciencefiction, powstały na podstawie filmu kinowego z rokuo tym samym tytule. Bohaterowie serii.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.