Oglądasz teraz film: Green Zone

Liczba ocen: 88

Komentarze

 • Użytkownik: kkutz

  Tematyka nie dla mnie

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Green Zone IMDb Directed by Paul Nasz chleb powszedni filmy online Greengrass. h Matt Damon, Jason Isaacs, Greg Kinnear, l Naor. Lynch pebpl Discovering covert and faulty inligence causes a U.S. Army officer to go rogue. Wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP wzbogacany przy użyciu własnej technologii Mummo napisy pl Google. ta domena została zarejestrowana domena zarejestrowana w .. Certyfikaty SSL Bezpieczeństwo zaufanie w Internecie. Zobacz największy na Truman Show rs świecie serwis z certyfikatami. Tanie serwery eHOST Skrzydlaci sprzymierzency lasu online hosting serwery dla firm Tani hosting, tanie serwery dla firm klientów indywidualnych. Profesjonalny hosting tanie serwery dedykowane VPS. Blogi Prawdopodobnie najlepszy darmowy serwis blogowy. Załóż zajefajny blog podziel się z innymi swoimi odczuciami spostrzeżeniami lub ostatnio.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.