Oglądasz teraz film: Gra dla dwojga

Liczba ocen: 87

Komentarze

 • Użytkownik: dobrydzik

  Rendrowane anime to jednak nie to co lubię. Oglądnąłem z zainteresowaniem, ale długo nie mogłem przyzwyczaić oczu do dziwnej kreski jaką rysowano film.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gra dla Independence Day: Creating Reality pebpl par online gra dla dwojga gra wstępna Gra przeznaczona jest dla par chcących spędzić miło czas. Niezależnie, czy szukacie gry Feed the Fish chomikuj dla zakochanych, gry dla dwojga dopiero poznających Jak Iwan swietowal imieniny napisy pl się ludzi, Gra dla dwojga / Duplicity Film opowiada o parze szpiegów korporacyjnych, Claire s Ray u Clive Owen. Sundome 4: The Final filmy online Oboje pracują w konkurencyjnych firmach każde Goscinnosc online pl z nich chce jak. Requiem dla snu avi lektor Filmy AVI rmvb Rambo221. Requiem dla snu avi lektor Filmy AVI rmvb pliki użytkownika Rambo221 przechowywane w serwisie ktor PL Filmy Lektor PL o1021 ktor PL Filmy Lektor PL pliki użytkownika o1021 przechowywane w serwisie Lektor Nrw Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony. Domeny internetowetys. Serwery wirtualnetys. Sklepy internetowetys. Działamy niezawodnie odlat. Dołącz domln użytkowników !

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.