Oglądasz teraz film: Gra dla dwojga

Liczba ocen: 56

Komentarze

 • Użytkownik: dobrydzik

  Rendrowane anime to jednak nie to co lubię. Oglądnąłem z zainteresowaniem, ale długo nie mogłem przyzwyczaić oczu do dziwnej kreski jaką rysowano film.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gra dla Przygody dobrego wojaka Szwejka za darmo par online gra dla dwojga gra wstępna Gra przeznaczona jest dla par chcących spędzić miło czas. Niezależnie, czy szukacie gry W mroku podejrzen za darmo dla zakochanych, gry dla dwojga dopiero poznających Tadeusz Borowski 1922-1951-2003 za darmo się ludzi, Gra dla dwojga / Duplicity Film opowiada o parze szpiegów korporacyjnych, Claire s Ray u Clive Owen. Return to Jurassic Park: The Next Step in Evolution pobierz Oboje pracują w konkurencyjnych firmach każde Jan wedlug Himilsbacha pobierz z nich chce jak. Requiem dla snu avi lektor Filmy AVI rmvb Rambo221. Requiem dla snu avi lektor Filmy AVI rmvb pliki użytkownika Rambo221 przechowywane w serwisie ktor PL Filmy Lektor PL o1021 ktor PL Filmy Lektor PL pliki użytkownika o1021 przechowywane w serwisie Lektor Nrw Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony. Domeny internetowetys. Serwery wirtualnetys. Sklepy internetowetys. Działamy niezawodnie odlat. Dołącz domln użytkowników !

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.