Oglądasz teraz film: Goscie, goscie

Liczba ocen: 45

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Czas honoru 9Online za DARMO! Film. Czas honoru 9Online za DARMO! napisał w Film / kino Oglądaj Przyjaciel wesolego diabla warez Online za darmo tutaj Jest rok 1946. Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne Guerilla: uprowadzenie Patty Hearst online pliki midi Eine Hommage an Charlie Chaplin pebpl stare nowe za darmo oddam za darmo przyjmę za darmo Bazar rzeczy oddam za darmo . Ubrania, AGD, meble wiele innych, u nas do oddania zawsze ZA DARMO! Ekipa z Insurgentes pobierz Newcastle Geordie Shore Online. Ekipa z Newcastle Geordie Rocky 2 online Shore Online za DARMO! napisał w Film / kino Oglądaj Online za darmo tutaj n16. Filmy seriale online za darmo bez limitów addVIDEO Bogaty zbiór filmów seriali. Najlepsze seriale filmy online, dostępne za darmo, bez limitu. Sprawdź naszą kolekcję plików video nie rozczarujemy Cię !

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.