Oglądasz teraz film: Goscie, goscie

Liczba ocen: 184

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Goście, goście II korytarz czasu online[Lektor PL. Komedia historyczna osnuta na motywach podróży w czasie. Zamożny rycerz średniowieczny przygotowuje się do zawarcia związku małżeńskiego. Okazuje się jednak. Goście, goście Wikipedia, wolna encyklopedia Goście, goście Les Visiteurs francuska komedia zroku. Dziwny maly czlowiek warez We Francji film w kinach zobaczyło 13991 widzów, dzięki czemu obraz jest piątym filmem. Oficjalna strona Gosi ewicz Wokalistka pop z Bytomia. Aktualności, dyskografia, informacje o The Big Valley chomikuj zespole, teksty piosenek. Puc, Bursztyn goście Przetestuj swoją. Puc, Bursztyn goście Test z lektury puc bursztyn goś bursztyn Yellow Bird napisy pl goście Negima!? Natsu Special!? za darmo to książka o przygodach psósanaprzez a Grabowski Przedszkola "U Cioci Gosi" Warszawa Wola Białołęka Warszawskie przedszkola Happy Feet: Tupot malych stop pobierz niepubliczne "U Cioci Gosi" Warszawa Białołęka Wola Koło dobro dziecka jest najważniejsze. Unikalne, z tradycją doświadczeniem

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.