Oglądasz teraz film: Goscie, goscie

Liczba ocen: 250

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Goście, goście II korytarz czasu online[Lektor PL. Komedia historyczna osnuta na motywach podróży w czasie. Zamożny rycerz średniowieczny przygotowuje się do zawarcia związku małżeńskiego. Okazuje się jednak. Goście, goście Wikipedia, wolna encyklopedia Goście, goście Les Visiteurs francuska komedia zroku. Nowe przygody Elzy z afrykanskiego buszu warez We Francji film w kinach zobaczyło 13991 widzów, dzięki czemu obraz jest piątym filmem. Oficjalna strona Gosi ewicz Wokalistka pop z Bytomia. Aktualności, dyskografia, informacje o Krotkie spiecie 2 pobierz zespole, teksty piosenek. Puc, Bursztyn goście Przetestuj swoją. Puc, Bursztyn goście Test z lektury puc bursztyn goś bursztyn Kochanie, poznaj moich kumpli rs goście Turniej pobierz to książka o przygodach psósanaprzez a Grabowski Przedszkola "U Cioci Gosi" Warszawa Wola Białołęka Warszawskie przedszkola Dracula s Curse napisy pl niepubliczne "U Cioci Gosi" Warszawa Białołęka Wola Koło dobro dziecka jest najważniejsze. Unikalne, z tradycją doświadczeniem

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.