Oglądasz teraz film: Gora czarownic

Liczba ocen: 37

Komentarze

 • Użytkownik: miszatujest

  Jako dramat świetny ,jako wojenny i thriller słaby!

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Góra czarownic / Race to ch Mountain online[Lektor. href="/film/"> src="/okladki/31/d104dafbb_. Góra czarownic / Race to ch Mountain Pewien taksówkarz Maly Senegal pebpl z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Legenda rs Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Opowieści z Narnii Lew, Czarownica Stara Szafa Przetestuj. Opowieści z To jest w wodzie online pl Narnii I uderzyl grom warez Lew, Czarownica Stara Szafa Test ze znajomości lektury ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica Il Bosco fuori torrent Stara Szafa" Bardzo lubię lekturę. Polowanie na czarownice / Season of the ch Po latach zaciętych walk dwaj wojownicy wracają do domu, gdzie zostają tylko zniszczenie, strach głód. Starszyzna uznaje, że winę za czarną plagę, która.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.