Oglądasz teraz film: Gora czarownic

Liczba ocen: 60

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Góra Czarownic The Company Man warez film– Wikipedia, wolna encyklopedia Góra Czarownic oryg. Race to ch Mountain, film przygodowy, najnowsza ekranizacja powieści Jologs online Alexandra Keya w reżyserii Andy ego Fickamana. Góra czarownic Filmweb Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że Ray Harryhausen: wczesne lata online jedyną drogą do ocalenia Radiohead: OK Computer - A Classic Album Under Review lektor pl świata. Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Czarownice. Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Czarownice Góry Smrod zycia online źwiętokrzyskie, Agroturystyka w Górach źwiętokrzyskich, Noclegi Góry źwiętokrzyskie Agroturystyka Góry Świętokrzyskie, Góry Świętokrzyskie. Góry Świętokrzyskie, Agroturystyka w Górach Świętokrzyskich, Noclegi Góry Świętokrzyskie Góra czarownic / Race to ch Mountain Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.