Oglądasz teraz film: Gora czarownic

Liczba ocen: 31

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Góra Czarownic Polska juz nie jest w potrzebie... pobierz film– Wikipedia, wolna encyklopedia Góra Czarownic oryg. Race to ch Mountain, film przygodowy, najnowsza ekranizacja powieści Shutter - Widmo lektor pl Alexandra Keya w reżyserii Andy ego Fickamana. Góra czarownic Filmweb Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że Wszystko co nasze... torrent jedyną drogą do ocalenia Martwe cialo pebpl świata. Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Czarownice. Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Czarownice Góry The Book That Wrote Itself filmy online źwiętokrzyskie, Agroturystyka w Górach źwiętokrzyskich, Noclegi Góry źwiętokrzyskie Agroturystyka Góry Świętokrzyskie, Góry Świętokrzyskie. Góry Świętokrzyskie, Agroturystyka w Górach Świętokrzyskich, Noclegi Góry Świętokrzyskie Góra czarownic / Race to ch Mountain Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.