Oglądasz teraz film: Gol

Liczba ocen: 92

Komentarze

 • Użytkownik: eon_blue

  David Chiang jak zwykle świetnie wygląda w akcji, szkoda tylko,że fabuła momentami nie pozwala mu na popisanie się umiejętnościami.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Gol! / Goal!Lektor PL Omen pebpl Filmy Online Seans The Rundown: Rumble in the Jungle pobierz Online Online Gol! / Goal!Lektor PL Gdy dziesięcioletni Santiago Munez przekracza wraz z ojcem nielegalnie granicę USA, ma przy Gorgonas online sobie dwie rzeczy swoją. Gol ! / Goal !Lektor PL Filmy online i. Gol ! / Goal Dream Slashers online !Lektor PL Gol! to film przedstawiający życie młodego, ubogiego chłopaka, dla którego gra w piłkę Konflikt imperiow online pl jest wszystkim. Santiago marzy o. Gol 2 Żyjąc marzeniemLektor PL Filmy Online Seans. Online Gol 2 Żyjąc marzeniemLektor PL Santiago Munez, z nieśmiałego chłopczyka przerodził się w rozwydrzoną gwiazdkę futbolu. Opuszcza Newcastle. Film Gol 3online Kino Pecetowiec Darmowe filmy. Filmy na tej stronie obejrzysz w wersji online. Filmy można podzielić na wersje z lektorem, z dubbingiem, z napisami, filmy po polsku. Znajdziesz tutaj straszne. Film Gol! Goal!lektor pl + bez limitu online Filmy na tej stronie obejrzysz w wersji online. Filmy można podzielić na wersje z lektorem, z dubbingiem, z napisami, filmy po polsku. Znajdziesz tutaj straszne.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.