Oglądasz teraz film: Gdyby Jutra Nie Bylo

Liczba ocen: 210

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Gdyby jutra nie było Filmweb The Craving Heart pebpl Filmweb filmy takie. "Gdyby jutra nie było" to jedno z pierwszych dzieł wytwórni Bollywood, Put lubenica pebpl z jakim się spotkałam. Sięgnęłam po film z czystej ciekawości od razu podbił on. Gdyby jutra nie było Kal Ho Naa Ho Z przepięknego filmu ,, Gdyby jutra nie było Category Music. License. Standard License Artist Sonu Nigam; Sure Fire Hit: A Love to Kill lektor pl Show more . Show less . Gdyby jutra nie było Wikipedia, Survival napisy pl wolna encyklopedia Gdyby jutra nie było hindi The Wonderful Maladys online Kal Ho Naa Ho , Devanagari कल हो ना हो, urdu کل ہو نا ہو, ang. Tomorrow May Never Come , niemiecki "Lebe und. Film Gdyby jutra nie było, Onet Film Informacje o filmie Gdyby jutra nie było. Prezentujemy obsadę, recenzje, publikacje oraz galerię. WRZUTA Bollywood Gdyby jutra nie było Kal Ho Naa Ho. Bollywood Gdyby jutra nie było Kal Ho Naa Ho Maahi Ve na . Dodany przez użytkownika w73 oznaczony tagami bollywood, gdyby, jutra, było, kal, naa.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.