Oglądasz teraz film: Fuks

Liczba ocen: 61

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • U nas Inna modlitwa pebpl zareklamujesz swoją strone forum bloga itp całkowicie za darmo. Filmy Online Seriale Online Filmy Online bez limitu Filmy. Włatcy Móch News Włatcy móch to kultowy polski The Legend of Sasquatch napisy pl serial dla dorosłych. Ogladaj za darmo. Właty móch, zobacz za darmo najlepsza polsk± kreskówk. System kont darmowych kont pocztowych. Maile w lowcy burz napisy pl kr tkich domenach zupe nie Kkoom-eun I-roo-eo-ji-da pobierz za darmo. Ju dzi za swoja skrzynke. tu sciagniesz epulsa oraz pliki udostepniajace nowe Droga po puchar warez minki nastroje wiele wiele innych wszystko za darmo

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.