Oglądasz teraz film: Frankie

Liczba ocen: 145

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Frankie filmy online online bez ściągania Największy zbiór Men of Iron filmy online darmowych filmów online z polskim lektorem lub napisami do obejrzenia w przeglądarce. Frankie Ledina online pl Filmweb Nie zadzieraj z fryzjerem lektor pl Filmweb filmy takie jak Ty! Film "Frankie" jest jednym z najprostszych, najmniej pretensjonalnych co tu ukrywać, pięknych filmów. Cała fabuła rozgrywa się właściwie pomiędzy trzeba. Frank Filmy online za darmo, Seriale Pozdrowienia znad morza lektor pl online po polsku. Frank, Filmy online seriale online po polsku. Filmy online bez limitu megavideo videobb! Frankie online Oglądaj film Online Frankiebez limitów. Film Frankie dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych prędkości. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć. frankie Filmy online, seriale Odmieniec pebpl online z lektorem Filmy online seriale online z kategorii wyszukane na frankie. Najlepsze darmowe filmy online seriale online. Filmy z lektorem, seriale z lektorem.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.