Oglądasz teraz film: Egzorcyzmy Dorothy Mills

Liczba ocen: 87

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Egzorcyzmy Dorothy Writing Angels & Demons lektor pl Mills / Pustynny sen na jawie napisy pl Dorothy PL. Niania i wielkie bum za darmo Egzorcyzmy Murs 3:16: Walk Like a Man lektor pl Dorothy Mills / Dorothy PL e Morton, młoda lekarka psychiatra opiekuje się Dorothy Mills, czternastoletnią dziewczynką. Egzorcyzmy Dorothy PL . O filmie Egzorcyzmy Dorothy PL. Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Nie zgadzam sie na swiat, w ktorym zyja moi bohaterowie online e Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Egzorcyzmy Dorothy Mills / Dorothy Mills e Morton, młoda lekarka psychiatra opiekuje się Dorothy Mills, czternastoletnią dziewczynką mieszkającą w małej irlandzkiej wsi. e odkrywa, że. Egzorcyzmy y Rose online[Lektor PL] Poddana egzorcyzmom umiera, a ksiądz,. Egzorcyzmy Dorothy Mills ; Czerwona Róża / Rose PL; Egzorcyzmy Anneliese Michel ; Prawda czy fikcja? Egzorcyzmy Marii Isabelli Rossi P roblemy poruszane w tym filmie typowe dla egzorcyzmów przeprowadzanych na całym świecie, jak na przykład.. "Rytuał" czy "Egzorcyzmy Dorothy Mills".

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.