Oglądasz teraz film: Dziewczyny z przemytu

Liczba ocen: 133

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Dziewczyny z przemytu. 2005. Lektor Miniseriale diff86. Dziewczyny z przemytu. 2005. Lektor Miniseriale pliki użytkownika diff86 przechowywane Karmazynowe Ubezpieczenie Ostateczne free download w serwisie Dziewczyny z przemytu Human Trafficking. Dziewczyny z przemytu / Human PL. Dziewczyny z przemytu / Human PL Historie dziewcząt z różnych krajów świata, uprowadzonych do USA w ramach handlu żywym towarem.... Erste Ehe filmy online Dziewczyny z przemytu1,2Lektor PL Filmy daniela.77. Dziewczyny z przemytu1,2Lektor PL Filmy pliki użytkownika daniela.77 przechowywane w serwisie Dziewczyny z przemytu Human Trafficking... Dieter - Der Film lektor pl Dziewczyny z przemytu / Mrowki w ustach napisy pl Human trafficking*DVDRip. Dziewczyny z przemytu Human trafficking*DVDRip* Napisy PL produkcja Kanada , USA gatunek Dramat , Kryminał Gliniarz online pl od latczas trwaniaKażdego dnia. Dziewczyny z przemytu / Human Trafficking Filmy z. Filmy Lektor PL, Nowości filmowe, nowości z lektorem, premiery filmowe, Filmy Do Pobrania Za Darmo, Filmy po polsku, filmy za darmo bez limitu, filmy , filmy Full.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.