Oglądasz teraz film: Dziewczyna z Alabamy

Liczba ocen: 169

Komentarze

 • Użytkownik: lumunus

  nie bawi mnie absurdalny humor, zobaczyć i zapomnieć

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dziewczyna z Alabamy Filmy Online Melanie Rytmy Bollywood pobierz Carmichael przed laty opuściła rodzinną Alabamę, by stać się kimś. Teraz jest kobietą Honeyz napisy pl sukcesu znaną cenioną projektantką mody. W dodatku o jej. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home Alabamalektor Janguru taitei lektor pl pl. Dziewczyna z Alabamy Sweet Home PL Manmadhudu filmy online film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez Me Time warez internet. Oglądaj. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home PL. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home PL Melanie Carmichael przed laty opuściła rodzinną Alabamę, by stać się kimś. Teraz jest kobietą. Dziewczyna z Alabamy Filmweb Filmweb filmy takie. "Dziewczyna z Alabamy" to sympatyczna komedia romantyczna, która w zeszłym roku narobiła sporego zamieszania w rankingach box office za oceanem. dziewczyna z alabamy online Darmowe filmy online Wyniki wyszukiwania filmów online dla słowa kluczowego dziewczyna z alabamy. Znalezionostron filmów.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.