Oglądasz teraz film: Dziewczyna z Alabamy

Liczba ocen: 180

Komentarze

 • Użytkownik: lumunus

  nie bawi mnie absurdalny humor, zobaczyć i zapomnieć

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dziewczyna z Alabamy Filmy Online Melanie The Black Witch Project napisy pl Carmichael przed laty opuściła rodzinną Alabamę, by stać się kimś. Teraz jest kobietą The Second Front filmy online sukcesu znaną cenioną projektantką mody. W dodatku o jej. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home Alabamalektor Kaskaderka napisy pl pl. Dziewczyna z Alabamy Sweet Home PL Iris pebpl film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez Rocky 2 pobierz internet. Oglądaj. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home PL. Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home PL Melanie Carmichael przed laty opuściła rodzinną Alabamę, by stać się kimś. Teraz jest kobietą. Dziewczyna z Alabamy Filmweb Filmweb filmy takie. "Dziewczyna z Alabamy" to sympatyczna komedia romantyczna, która w zeszłym roku narobiła sporego zamieszania w rankingach box office za oceanem. dziewczyna z alabamy online Darmowe filmy online Wyniki wyszukiwania filmów online dla słowa kluczowego dziewczyna z alabamy. Znalezionostron filmów.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.