Oglądasz teraz film: Dziewczyna mojego kumpla

Liczba ocen: 104

Komentarze

 • Użytkownik: k9f100

  Wiele błędów historycznych, ale i tak świetny.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dziewczyna mojego kumpla / My Best Friend s . Dziewczyna mojego kumpla / My Best Friend s PL Tank Dane Cook jest zwykłym facetem z niezwykłym Razem w imie pokoju online pl zawodem. Zajmuje Strings za darmo się on namawianiem byłych. Dziewczyna mojego kumpla / My Best Friend s Girl... Odeszła od Ciebie dziewczyna? Umów z Tankiem Dane Cook, a on Zoolander chomikuj zgotuje jej emocjonalny dżihad! Po Dziki ptak filmy online piekielnym wieczorze z randkowym terrorytą wróci w Twoje. Dziewczyna mojego kumpla / My Best Friend s Pekin od switu do zmierzchu online Girl1/2. Tank Dane Cook jest zwykłym facetem z niezwykłym zawodem. Zajmuje się on namawianiem byłych dziewczyn swoich zleceniodawców do tego, by te powróciły do. Córka mojego kumplaLektor Filmy. Córka mojego kumpla online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez internet online. Córka mojego kumpla onlineLektor PL HD video w. Córka mojego kumpla / The Oranges onlineLektor PL HD szukaj. rejestracja. lub. Dziewczyna chłopak wszystko na opak onlineLektor PL.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.