Oglądasz teraz film: Dzien, w ktorym zatrzymala sie Ziemia

Liczba ocen: 76

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Dzień, w którym zatrzymała się PL. Online Dzień, w którym zatrzymała się PL Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje Strach na wroble napisy pl w obliczu Kwasny smak brzoskwini warez pierwszego w historii kontaktu z. Film Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia / Kankouran napisy pl The Day the. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w Passage du milieu chomikuj historii kontaktu z wysłannikami Karl Rove, I Love You filmy online pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na na... Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia Filmweb Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na. Dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia. . Społeczność > Filmy. Dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia. << < 2/5 > >> PILOT @up Oczywiście , że można z powodu przewidywalnej fabuły w tym filmie nie ma. dzien w którym zatrzymala sie ziemia online Wyniki wyszukiwania filmów online dla słowa kluczowego dzien w którym zatrzymala sie ziemia. Znalezionostron filmów.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.