Oglądasz teraz film: Dzien Niepodleglosci

Liczba ocen: 232

Komentarze

 • Użytkownik: danieloos

  oczko w górę za Jonathana i to jego smętne spojrzenie zmokłego psa ;)

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Narodowe Święto Niepodległości Wikipedia, wolna. Narodowe Święto Niepodległości święto państwowe w Polsce obchodzonelistopada dla upamiętnienia odzyskania przez Naród Polski wroku. Dzień Niepodległości Filmweb Jeden z największych przebojów filmowych ostatnich lat. Cały rodzaj ludzki jest zagrożony zagładą, gdy monstrualne statki kosmiczne Obcych dosłownie zmiatają. Dzień Niepodległości film Wikipedia, wolna encyklopedia Dzień Niepodległości fantastycznonaukowy film produkcji amerykańskiej , wyreżyserowany przez Rolanda Emmericha , Ksiezniczka i mur torrent zdobywca Oscara za efekty wizualne. Spis. Dzien Niepodleglosci FILMY lo20000 Dzien Niepodleglosci FILMY Waga kokoro no ginga tetsudo: Miyazawa Kenji monogatari za darmo pliki Lista klientow online pl użytkownika lo20000 przechowywane w serwisie Dzień Niepodległości p. DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI artykuły, zdjęcia, filmy dzień. dzień niepodległości najnowsze wiadomości, artykuły zdjęcia. Informacja z kraju ze świata, plotki z życia gwiazd.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.