Oglądasz teraz film: Dziecko

Liczba ocen: 91

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Tylko dla fajnych rodziców Serwis społecznościowy dla rodziców ich dzieci. Użytkownicy mogą tu dzielić przyjemne z pożytecznym tworzyć niepowtarzalny profil swojego dziecka. Wszechstronny blog o dzieciach dla rodziców Blog Sex, hopp och kärlek pebpl dla rodziców, a w nim porady dotyczące ciąży porodu, pielęgnacji niemowlaków, zdrowia Poczta serc wychowania małych dzieci. Sprawdź, jak o nie Ognista burza napisy pl zadbać. Fundacja Dzieci Niczyje Rywalki lektor pl Fundacja Dzieci Niczyje istnieje odroku, jest organizacją pozarządową Obrazki z zycia chomikuj o charakterze nonprofit, której celem jest ochrona dzieci przed krzywdzeniem oraz. Sennik Dziecko Sennik internetowy Dziecko Szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodoś Sennik Dziecko Znaczenie snu Dziecko sennik Sennik Dziecko zobaczyć dziecko korzystny znak niemowlę szczęście dla matek patrzeć na śpiące dziecko dobra przyszłość urodzić dziecko masz nowe.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.