Oglądasz teraz film: Dwoje do poprawki

Liczba ocen: 104

Komentarze

 • Użytkownik: shinobi82

  Dobry, mocny kryminał. Szkoda, że początkowe napięcie zanika wraz z upływającymi minutami i momentami film nuży. Bardzo dobra muzyka.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dwoje do poprawkiLektor Filmy online. dwoje do poprawki online film onlinelektor darmowe Nim diabel dowie sie, ze nie zyjesz pebpl Filmy online, za Naam hoi sap saam long online pl darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery. Dwoje do poprawki onlineNapisy PL video w Dwoje do poprawki[Napisy PL] Hope Springs cały film, bez limitów Dwoje do poprawki / Hope Springs online[Lektor PL. Pewnej nocy w Mongkoku za darmo Po wielu latach małżeństwa Kay Meryl Streep chce na nowo podsycić atmosferę uczuć Reanimator pobierz w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs. Dwoje do poprawkiPODSTAWOWE INFORMACJE czas This Little Piggy lektor pl trwania. gatunek Dramat, Komedia, s premierawrześniaPolskasierpniaświat Dwoje do poprawki / Hope Springsonline bez limitu. Cały film online Dwoje do poprawki / Hope Springsz polskim lektorem pl bez limitu czasowego rejestracji, całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć aby.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.