Oglądasz teraz film: Dwoje do poprawki

Liczba ocen: 139

Komentarze

 • Użytkownik: shinobi82

  Dobry, mocny kryminał. Szkoda, że początkowe napięcie zanika wraz z upływającymi minutami i momentami film nuży. Bardzo dobra muzyka.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dwoje do poprawkiLektor Filmy online. dwoje do poprawki online film onlinelektor darmowe Tales from the Cannibal Side online pl Filmy online, za W cieniu chwaly free download darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery. Dwoje do poprawki onlineNapisy PL video w Dwoje do poprawki[Napisy PL] Hope Springs cały film, bez limitów Dwoje do poprawki / Hope Springs online[Lektor PL. Guns for Hire: The Making of The Magnificent Seven filmy online Po wielu latach małżeństwa Kay Meryl Streep chce na nowo podsycić atmosferę uczuć Geu-nyeo-neun Ye-bbeot-da pobierz w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs. Dwoje do poprawkiPODSTAWOWE INFORMACJE czas Fascynacja za darmo trwania. gatunek Dramat, Komedia, s premierawrześniaPolskasierpniaświat Dwoje do poprawki / Hope Springsonline bez limitu. Cały film online Dwoje do poprawki / Hope Springsz polskim lektorem pl bez limitu czasowego rejestracji, całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć aby.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.