Oglądasz teraz film: Dwa w jednym

Liczba ocen: 35

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • The Last Summer online Dwa w jednym Filmweb Znakomita komedia zrealizowana według scenariusza twórcy "Goło wesoło". Phil jest wielokrotnym mistrzem kraju w stylizacji fryzur. Odkąd kilka lat temu żona. Dwa w jednym / Twoj na zawsze pobierz Blow PL Filmy Online Seans. Online Dwa w jednym / Blow Niech pomszcze choc jedno z mych oczu napisy pl PL Znakomita komedia zrealizowana według scenariusza twórcy "Goło wesoło". Phil jest wielokrotnym mistrzem kraju. Dwa w Nevada online jednym online Oglądaj Dwa w jednym online bez limitu!. Znakomita komedia zrealizowana według scenariusza twórcy "Goło wesoło". Jam Session online pl Dwa w jednym filmy seriale online Dwa w jednym online Oglądaj online bez limitu Oglądaj online Wszystkie darmowe sloty zostały wykorzystane! Dwa w jednym online online bez ściągania Największy zbiór darmowych filmów online z polskim lektorem lub napisami do obejrzenia w przeglądarce.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.