Oglądasz teraz film: Dwa Tygodnie Na Milosc

Liczba ocen: 63

Komentarze

 • Użytkownik: donkamillo3

  The dog has spoken 8.5

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dwa tygodnie na miłość Filmy Online Lucy to wykształcona na Harwardzie młoda pani adwokat o precyzyjmym umyśle zamiłowaniu do spraw społecznych.. Oglądaj Dwa tygodnie na miło. Dwa tygodnie Macabre pobierz na miłość Filmweb Film opowiada o młodej prawniczce, Lucy Kelson, która jest przeciwniczką burzenia starych, zabytkowych budynków. Zawiera umowę z Hustle & Flow warez bardzo bogatym popularnym. Dwa White Irish Drinkers online tygodnie na miłośćLektor PL online bez limitu za. Oglądaj filmy online za darmo bez jakichkolwiek limitów, pobieraj z nielimitowanych serwerów, szybko bezpiecznie. Teraz oglada sie najnowsze darmowe filmy online. Sinful Temptations online Dwa Tygodnie Na Milosc online pl online bez. Oglądasz teraz film Dwa Tygodnie Na Milosc. Nowe; Polecane; Najlepsze; Szklana pułapka13700 Sensacyjny Iron Man20123 Akcja, SciFi Hitchcock 13800. Dwa tygodnie na miłośćLektor PL online Dwa Hooked: The Legend of Demetrius Hook Mitchell warez tygodnie na miłośćLektor PL online Two Weeks Notice. Reklama Promocja! Zaloguj si. Dwa tygodnie na miło.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.