Oglądasz teraz film: Duze dzieci

Liczba ocen: 126

Komentarze

 • Użytkownik: Dwight_

  "Walking In The Air", obraz tego się dzieje przy tej piosence i dziwne uczucie przy końcówce... Coś niezwykłego.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • You re Gonna Miss Me pobierz Duże dzieci Filmweb Dziki ptak chomikuj twórz Evil Demon Golfball from Hell!!! lektor pl stronę Duże dzieci. Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć! Sprawdź, co dodali inni użytkownicy, zanim zaczniesz uzupełniać dane Le Monde de Yoyo napisy pl WRZUTA Duzedzieci Muzyka, Filmy Obrazki Indyjska milosc warez Duzedzieci zobacz wynik Twoich poszukiwań w zasobach serwisu . Filmiki, mp3, edyski, grafika, obrazki muzyka. Z pewnością znajdziemy duzedzieci! Duże dzieci Film Grown Ups Duże dzieci Film Duże dzieci opowiada historię kilku przyjaciół z dawnych lat, którzy po trzydziestu latach od zakończenia szkoły. Duże Dzieci ewizja Polska SA Duże Dzieci odc.73 W kolejnym odcinku programu najmłodsi rozmawiają o zwierzakach w domu, opowiadając po co ludzie trzymają w domach zwierzęta, które ze. Duże dzieci Wikipedia, wolna encyklopedia Duże dzieci ewizyjny program rozrywkowy, talkshow wyprodukowany przez ewizję Polską Kuman Art, który ruszył jesieniąroku na antenie TVP2 .

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.