Oglądasz teraz film: Duze dzieci

Liczba ocen: 96

Komentarze

 • Użytkownik: Dwight_

  "Walking In The Air", obraz tego się dzieje przy tej piosence i dziwne uczucie przy końcówce... Coś niezwykłego.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Matka Teresa od kotow Duże dzieci Filmweb Venom: Truth in Journalism pobierz twórz Kto Nigdy Nie Zyl free download stronę Duże dzieci. Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć! Sprawdź, co dodali inni użytkownicy, zanim zaczniesz uzupełniać dane Ogniem i mieczem pebpl WRZUTA Duzedzieci Muzyka, Filmy Obrazki Kasak napisy pl Duzedzieci zobacz wynik Twoich poszukiwań w zasobach serwisu . Filmiki, mp3, edyski, grafika, obrazki muzyka. Z pewnością znajdziemy duzedzieci! Duże dzieci Film Grown Ups Duże dzieci Film Duże dzieci opowiada historię kilku przyjaciół z dawnych lat, którzy po trzydziestu latach od zakończenia szkoły. Duże Dzieci ewizja Polska SA Duże Dzieci odc.73 W kolejnym odcinku programu najmłodsi rozmawiają o zwierzakach w domu, opowiadając po co ludzie trzymają w domach zwierzęta, które ze. Duże dzieci Wikipedia, wolna encyklopedia Duże dzieci ewizyjny program rozrywkowy, talkshow wyprodukowany przez ewizję Polską Kuman Art, który ruszył jesieniąroku na antenie TVP2 .

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.