Oglądasz teraz film: Duma I Uprzedzenie

Liczba ocen: 207

Komentarze

 • Użytkownik: foxxy9104

  UFO PORNO!! A tak poza tym to nie wiadomo o co chodzi w tym filmie ;D

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Duma uprzedzenie Milosna dieta napisy pl Wikipedia, wolna encyklopedia Duma Idz do diabla napisy pl uprzedzenie Streetball: The And 1 Mix Tape Tour - Season 1 torrent ang. Pride and Prejudice powieść angielskiej pisarki e Austen wydana wroku. Złożona zrozdziałów Duma uprzedzenie. Duma Droga do raju: Nieznana historia zamachu na WTC za darmo uprzedzenie Filmweb Filmweb filmy takie. Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny Pod kopula filmy online bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej. Duma uprzedzenie e Austen Lubimy Czytać Duma uprzedzenie to najbardziej znana powieść e Austen. Fenomen jej powieści polega na ponadczasowości prezentowanych przez nią historii miłosnych. Duma uprzedzenie Serial TV 1995 Filmweb Główna bohaterką powieści J. Austen jest beth Bennet młoda, niezbyt zamożna, skromna panna obdarzona dużą osobowością, wdziękiem dowcipem. Bez. Duma uprzedzenie film– Wikipedia, wolna encyklopedia Duma uprzedzenie oryg. Pride and Prejudice film zr. w reżyserii Joe Wrighta powstały na podstawie powieści e Austen "Duma uprzedzenie". Spis.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.