Oglądasz teraz film: Dom chlopcow

Liczba ocen: 57

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Dom chłopców Filmweb Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z. Dom chłopców / House of PL Filmy Online. Online Dom chłopców / House of PL Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w. Dom chlopcow Zabojcza uczelnia online online pl online Monsieur Papa filmy online bez Wschodni Palac, Zachodni Palac torrent ściągania Największy zbiór darmowych filmów online z polskim lektorem lub napisami do obejrzenia w przeglądarce. Dom chlopcow pobierz online bez ściągania Oglądasz teraz film Dom chlopcow. Nowe; Polecane; Najlepsze; Szklana pułapka13700 Sensacyjny Iron Man20123 Akcja, SciFi Hitchcock 13800 Biograficzny. Dom chłopców / House of BoysDVDRip Lektor PL. Dom chłopców / House of BoysDVDRip Tekken: The Motion Picture online Lektor PL Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.