Oglądasz teraz film: Dom chlopcow

Liczba ocen: 103

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Dom Vertrauen ist alles za darmo chłopców Filmweb Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia Flawless napisy pl się w klubie Mezczyzna jest kobieta jak kazdy online ze striptizem. Mroczna otchlan pebpl Trafia na niekończącą się imprezę z. "Dom chłopców" House of Boys zwiastun PL Cały film /content/domchlopcow "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości brutalnych doświadczeniach. Dom chłopców Making Generation Kill chomikuj House of Boys, recenzja filmu, opinie. Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z. Dom chłopców Film House of Boys Dom chłopców Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Dom chłopców / House of Boys Jest rok 1984. Frank malat. Ucieka z domu wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.