Oglądasz teraz film: Dom Nad Jeziorem

Liczba ocen: 141

Komentarze

 • Użytkownik: gizmo94pl

  Bardzo miły i wzruszający film dla miłośników koni jakim jestem ja ale nie tylko.POLECAM!!

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Film Dom nad jeziorem / The Lake PL. tyczna opowieść o Surferka z charakterem online pl dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy. Dzieli ich różnica, Zlote runo pobierz czasu, on mieszkał w tytułowym. Dom nad jeziorem / The Lake PL Playtube. Dom nad Obcy - Poczatek pobierz jeziorem / Nielot za darmo The Lake PL tyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy. Dom nad jeziorem / The Lake Houselektor pl filmy online Film Dom nad jeziorem / The Lake Houseonline bez limitu lektor PL. tyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej. Film Dom nad jeziorem / The Lake Houselektor pl online Skrzypiąca skrzynka na Marc Forster: licencja na filmowanie online pl listy nieopodal położonego nad malowniczym jeziorem domu w magiczny sposób czaruje miłość wiążącą się pomiędzy dwojgiem Dom nad jeziorem onlineLektor PL video w Dom nad jeziorem / The Lake House onlineLektor PLOcena Filmweb 7,3/10

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.