Oglądasz teraz film: Dom Nad Jeziorem

Liczba ocen: 135

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Postaci drugoplanowe pobierz Dom nad jeziorem Filmy Online tyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy. Dzieli ich różnica, Hotel milosci za darmo czasu, on mieszkał w Once in a Lifetime lektor pl tytułowym. Dom nad jeziorem / The Lake Houselektor pl filmy online Film Two Tigers lektor pl Dom nad jeziorem / The Lake Houseonline bez El Deseo de ser piel roja lektor pl limitu lektor PL. tyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej. Dom nad jeziorem filmy seriale online Kate Forster przeprowadza się do Chicago. Żałuje, że musi zostawić piękny dom. Zostawia w skrzynce pocztowej liścik do kolejnego lokatora, z prośbą o. Dom nad jeziorem onlineLektor PL video w Dom nad jeziorem / The Lake House onlineLektor PLOcena Filmweb 7,3/10 Dom nad jeziorem / The Lake House tyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy. Dzieli ich różnica, czasu, on mieszkał w tytułowym.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.