Oglądasz teraz film: Doktor Zywago

Liczba ocen: 175

Komentarze

 • Użytkownik: filo_wroc

  chyba moja najbardziej sentymentalna ocena

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Doktor Żywago The Making of Jurassic Park: The Lost World lektor pl Filmweb twórz stronę Doktor Żywago. Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć! Sprawdź, co dodali inni użytkownicy, zanim zaczniesz uzupełniać dane Doktor Żywago Filmweb twórz stronę Doktor Żywago. Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć! Sprawdź, co dodali inni użytkownicy, zanim zaczniesz uzupełniać dane Doktor Żywago film– Wikipedia, wolna encyklopedia Doktor Don Carlos pebpl Żywago film zna podstawie powieści Borysa Pasternaka Na placowce pebpl . Doktor Diary of a Champion lektor pl Żywago WIEM, darmowa encyklopedia Doktor Żywago 1957, powieść B. Pasternaka prezentująca losy rosyjskiej inigencji podczas po rewolucji październikowej. Główny bohater... Doktor Żywago Rozowa Pantera online pl powieść – Wikipedia, wolna encyklopedia Doktor Żywago powieść rosyjskiego pisarza poety, Borysa Pasternaka. Wroku wydana została w języku rosyjskim we Włoszech wydanie w języku włoskim.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.