Oglądasz teraz film: Dobry wojak Szwejk

Liczba ocen: 384

Komentarze

 • Użytkownik: Zlosliwy_Ogr

  W realiach Devilmana podoba mi sie alternatywna historia Ziemii. Brutalny ,krwawy ,ale trochę zbyt mało treściwy film. Przypomina to bardziej serial. Old School

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • dobry wojak szwejk online Darmowe filmy online Wyniki wyszukiwania filmów online dla Na rozstaju uczuc za darmo słowa kluczowego dobry wojak szwejk. Znalezionostron filmów. Film Dobry Wojak SzwejkLEKTOR PL online Szwejk, zwolniony wcześniej z wojska "z powodu notorycznego idiotyzmu" wiedzie spokojny żywot w praskiej dzielnicy Vinochrady, utrzymując się z Dobry wojak Szwejk online Oglądaj film Online Dobry wojak Szwejkbez limitów. Film Dobrý voják Švejk dostępny jest za The 70s za darmo darmo, bez ograniczeń czasowych prędkości. Przygody dobrego Eksplozja pobierz wojaka Szwejka Wikipedia, wolna encyklopedia Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej lub Losy Entre Lençois napisy pl dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej Slumdog Dreams: Danny Boyle and the Making of Slumdog Millionaire pobierz Osudy dobrého vojáka Švejka za světové. Dobry wojak Szwejk Film wojenny zarabiajonline Dobry wojak Szwejk Film wojenny pliki użytkownika zarabiajonline przechowywane w serwisie Dobry wojak Szwejk Dobrý voják Švejk cz.2 pl.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.