Oglądasz teraz film: Dobre rady

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Film Dobre Gdzie jest milioner? chomikuj rady / Good PL Filmy Online. Sympatyczny makler giełdowy, Ryan Turner, nagle traci pracę z Gra namietnosci filmy online powodu błędnej decyzji. Po stracie pracy Turner w tajemnicy zaczyna redagować popularną kolumnę po... Dobre rady filmy seriale online Dobre rady online Oglądaj online bez limitu Oglądaj online Wszystkie darmowe sloty zostały wykorzystane! Dobre rady filmy online online bez ściągania Największy zbiór darmowych filmów online z polskim lektorem lub napisami do obejrzenia w przeglądarce. Dobre rady online Oglądaj Dobre rady online bez limitu!. Sympatyczny makler Nie dla psa kielbasa za darmo giełdowy, Ryan Turner, nagle traci pracę z powodu błędnej decyzji. Dobre rady / Good Advice Filmy Online w kinoonline. Oglądaj za darmo Dobre rady / Good Advice. Opis filmu Sympatyczny makler giełdowy, I Giorni dell`amore e dell`odio napisy pl Ryan Turner, nagle traci pracę z powodu błędnej decyzji. Po stracie pracy.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.