Oglądasz teraz film: Dluga droga do domu

Liczba ocen: 91

Komentarze

 • Użytkownik: magda22022

  Jedyne spotkanie Spencera Tracy i Bette Davis. Szkoda że w filmie, który niczym się nie wyróżnia. Tym razem Michael Curtiz się nie popisał.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Dluga droga do domu pobierz Ice Man: Confessions of a Mafia Contract Killer chomikuj online bez ściągania Oglądasz teraz film Dluga droga do domu. Nowe; Polecane; Najlepsze; Szklana Kawiarenka lektor pl pułapka13700 Sensacyjny Iron Man20123 Akcja, SciFi Hitchcock 13800. Długa droga do domu Will North Lubimy Czytać Długa droga do domu. Autor Will North. więcej. Pobierz aplikację mobiln. Istoty ludzkie posiadają niemal nieograniczoną zdolność do łudzenia się. streszczenie The Eel warez przygody odyseusza dluga droga do domu streszczenie przygody odyseusza długa droga do domu Ksiezyc, slonce, kwiat, gra chomikuj Dodaje Piaty wymiar ponownie dlatego, że tatmten link do pliku wygasł Pobierz streszczenie przygody odyseusza dluga droga. Steel Dluga droga do domu Poznajmy się Przedstawmy się. Pobierz Steel Dluga droga do domu Wrzucam ponownie, bo tamten link wygasl Pobierz Steel Dluga droga do domu Długa droga do domu le Steel Lubimy Czytać Długa droga do domu. Autor le Steel. więcej informacji. tłumaczenie ewska .. Pobierz aplikację mobiln.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.